Novi Pazar ponovo pobeđuje: Od pregršt šansi, jedan zlatni gol

26.10.2024 19:59
Fudbaleri Novog Pazara na meču sa Partizanom MN Press
Fudbaleri Novog Pazara na meču sa Partizanom

Fudbaleri Novog Pazara savladali su na gostovanju Železničar iz Pančeva rezultatom 1:0 (1:0) u 13. kolu Mozzart bet Superlige Srbije. Posle dva vezana neuspeha (protiv Napretka i Partizana), ekipa Tomislava Sivića se ponovo vratila na pobednički kolosek.

Heroj kluba iz Sandžaka bio je Nemanja Miletić, koji je u 16. minutu utakmice postigao vodeći, a ispostaviće se i jedini, pogodak na meču.

Mora se priznati, Novopazarci su mogli i ubedljivije da slave. O tome svedoči činjenica da su imali 12 udaraca ka golu rivala, ali ih lopta jednostavno nije slušala. Uroš Đuranović je na kraju "naterao fudbal" u gol, ali je posle konsultacija sa VAR sobom, pogodak poništen zbog ofsajda u 67. minutu.

Svakako, Sivićeva ekipa će ostati zadovoljna sa tri boda, a sa njima će se popeti na sedmo mesto (17 bodova). Što se tiče današnjeg protivnika kluba iz Pazara, on pada na 11. mesto, sa poenom manje.

Sve mečeve domaćeg šampionata možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.