(VIDEO) Vojvodina opet pala: Šarić u šestom minutu nadoknade doneo pobedu Napretku i zaradio isključenje

25.08.2024 21:33
Marko Šarić je doneo pobedu, pa pocrveno MN Press
Marko Šarić je doneo pobedu, pa pocrveno

Vojvodina je nastavila da prosipa bodove kao domaćin, Napredak iz Kruševca je je golom Marka Šarića u šestom minutu nadoknade slavio 2:1 (0:0). Ponovo su "lale" bile neefikasne, a odbrana nesmotrena, što su Kruševljani umeli da kazne i ponesu ceo plen u šestom kolu Mozzart bet Superlige.

Neefikasnost je zaštitni znak Vojvodine na startu ove sezone, jer je prosto neverovatno iz kakvih sve pozicija izabranici Božidara Bandovića ne postižu golove. Imali su Lukas Barios, Zadi Seri, Radulović prilike ali nisu pogađali na stadionu "TSC Arena".

Napredak pod komandom Stevanovića igra veoma dobro ove sezone, posebno su im dobre tranzicije i prvi su zadali udarac. Ono što su propuštali Krstić i Bastajić nije Mihajlo Petković koji je u 59. minutu pogodio mrežu.

Međutim, samo 120 sekundi je trajala radost gostiju iz Kruševca, jer je Zadi Seri primio sjajno pas Poletanovića i potvrdio da je najbolji igrač "lala" na startu sezone.

Pokušavala je Vojvodina da dođe do trijumfa, ali su zaboravili na kontru gostiju, pa je Marko Šarić u situaciji "4 na 3" poslao loptu pod prečku za veliki trijumf Napretka. Proslavljajući gol, Šarić je nepristojno slavio pa je zaradio i crveni karton.