(KRAJ, VIDEO) Mozzart bet Superliga: Zvezda - Mladost 2:2 (0:2), Jedinstvo Ub - Partizan 0:4 (0:2)

27.07.2024 22:03
Aleksandar Katai i Bibars Natho MN Press
Aleksandar Katai i Bibars Natho

Crvena zvezda i Partizan, kao retko kad, večeras igraju meleve Mozzart bet Superlige u isto vreme. Crveno-beli dočekuju Mladost na stadionu "Rajko Mitić" od 20.00 časova (TV Arena 2 Premium), dok crno-beli gostuju Jedinstvu na Ubu (20, TV Arena 3 Premium). U ovom terminu, uz multiprenos na TV Arena 1 Premium Železničar dočekuje Napredak iz Kruševca (AS3).

Aktuelni šampion Crvena zvezda je bila više nego ubedljiva protiv Jedinstva na otvaranju sezone, trener Vladan Milojević ima mnogo kvalitetan sastav, a uz to novajlije Milson i Timi Maks Elšnik će imati priliku da uživo vide nove saigrače. Mladost je izgubila od OFK Beograda na startu, ali ima iskusna tim.

Partizan je u nadoknadi slomio Napredak na startu Superlige, ali je u Lublinu protiv Dinama iz Kijeva dobio jak evropski udarac koji nije tako lako prevazići. Jedinstvo ima zanimljiv sastav koji se tek uigrava i mora se respektovati.

Crvena zvezda - Mladost 2:2 (0:2)

Stadion: Rajko Mitić.
Sudija: Milan Ilić.
Strelac: Duarte u 85, Endijaj 90+1. za Zvezdu,  a Ndjaje u 19, Ćirković u 38. minutu za Mladost.
Crveni karton: Lubomirac (Mladost) od 69. minuta.

CRVENA ZVEZDA: M. Ilić - Mimović (od 65. L. Jovanović), Điga, Spajić, Rodić (od 84. Kanga) - Dalsio (od 46. Mijailović), Hvang - Pima Rodrigez (od 46. Duarte), Katai, L. Ilić - Šerif.

MLADOST LUČANI:  Stamenković - Andrić, Joksimović, Udovičić – Ćirić, Pejović, Tumbasević – Endiaje (od 46. Varjačić), Ljubomirac, Krsmanović (od 64. Žunić).

Jedinstvo Ub - Partizan 0:4 (0:2)

Stadion: "Dragan Džajić"
Sudija: Nenad Minaković.
Strelac: Natho u 2. iz penala, Trifunović u 28, Đ. Jovanović u 52. i 64. minutu.

JEDINSTVO UB: V. Jovanović – Milanović, Kesi, Radivojević (od 67. Stojanović), Nađ (od 46. Damnjanić), Golubović – Dimitrić, Fereira, Miladinović (od 67. Babić) - Peres, Saidov (od 46. Kristoferson).

PARTIZAN: Jovanović - V. Đurđević, Marković, Mujakić, Jurčević - Ariaga (od 60. Šćekić), Natho (od 70. N. Nikolić) - Severina (od 60. Kalulu), Zahid, Trifunović (od 74. Stjepanović) - Đ. Jovanović (od 70. Zubairu).

(UŽIVO) Crvena zvezda - Mladost , Jedinstvo Ub - Partizan

27.07.2024. 22:03

Kraj meča, Crvena zvezda - Mladost 2:2

Kraj meča, Crvena zvezda - Mladost 2:2.

27.07.2024. 21:57

Kraj u Pančevu: Železničar - Napredak 1:1

Kraj u Pančevu: Železničar - Napredak 1:1. Strelci Romanić u 36. za domaćina i Karaklajić u 71. minutu za goste. Lazar Romanić nije u 55. minutu iskoristio penal.

27.07.2024. 21:56

90+1. minut: GOOOL! Zvezda - Mladost 2:2, strelac Endijaj

Zvezda je uspela da se vrati u meč, na pas Duartea strelac je Endijaj.

27.07.2024. 21:49

85. minut: GOOOL! Zvezda - Mladost 1:2, strelac Duarte

Ne predaje se Zvezda, posle centaršuta Lazara Jovanovića strelac je bio Duarte.

27.07.2024. 21:47

Kraj na Ubu, Jedinstvo - Partizan 0:4

Kraj na Ubu, Jedinstvo - Partizan 0:4.

27.07.2024. 21:40

77. minut: Zvezda prošušta prilike

Zvezda igra viktorije na Marakani, ali nikako da smanji prednost. Katai i Duarte su prokockali dve velike prilike.

27.07.2024. 21:44

71. minut: Napredak izjednačio u Pančevu na 1:1

Napredak je izjednačio u Pančevu protiv Železničćarea na 1:1, strelac je u 71. minutu bio Karaklajić.

27.07.2024. 21:33

69. minut: Crveni karton za Ljubomirca

Neoprezan start Ljubomirca nad Hvangom i sudija je procenio da je to bilo za direktan crveni karton. Zvezda ima igrtača više, dva gola manje.

27.07.2024. 21:25

64. minut: GOOOL! Jediunstvo - Partizan 0:4, strelac Đ. Jovanović

27.07.2024. 21:18

55. minut: Mladost se odlično brani na Marakani

Mladost se brani na Marakani, Zvezda se upire da smanji minus, ali za sada ne može da stvori zicer.

27.07.2024. 21:10

52. minut: GOOOL! Jedinstvo - Partizan 0:3, strelac Đorđe Jovanović

Sjajan pas Bibarsa Natha i konačno je Đorđe Jovanović pogodio mrežu iz treće prilike.

27.07.2024. 21:04

Počelo je drugo poluvreme na Ubu

Počelo je drugo poluvreme na Ubu, u timu Jedinstva Damnjanić i Kristoferson su zamenili Nađa i Saidova.

27.07.2024. 20:50

Kraj poluvremena u Beogradu, Mladost vodi protiv Zvezde 2:0

Kraj poluvremena u Beogradu, Mladost vodi protiv Zvezde 2:0. Veliki problemi za šampiona.

27.07.2024. 20:47

Kraj poluvremena na Ubu: Vodi Partizan 2:0

Vodi Partizan 2:0 na Ubu, moglo je da bude i ubedljivije.

27.07.2024. 20:43

38. minut: GOOOL! Zvezda - Mladost 0:2, strelac Ćirković

Novi hladan tuš za navijače Zvezde, Mladost vodi 0:2. Posle prekida smušena odbrana Zvezde pomogla je da Ćirković udvostruči prednost.

27.07.2024. 20:44

36. minut: Vodi Železničar protiv Napretka

Vodi Železničar protiv Napretka od 36. minuta golom Romanića. Uspeli su da krunišu dominaciju i inicijativu.

27.07.2024. 20:35

32. minut: Zicer za Severinu

Mogao je Partizan i do 3:0, ali je Severina sa sedam metara pogodio u "blok".

27.07.2024. 20:33

30. minut: Stamenković sve brani na Marakani

Imala je Zvezda tri prilike iz jednog napada, ali Stamenković je odbranio udarce i Pume i Hvanga.

27.07.2024. 20:27

28. minut: GOOOL! Jedinstvo - Partizan 0:2, strelac Trifunović

Partizan je promašivao zicere, ali je spletom srećnih okolnosti stigao da uveća prednost. Dvojica igrača Jedinstva su se sudarila, lopta se odbila do Jovanovića koji je asistirao Trifunoviću za pogodak.

27.07.2024. 20:23

19. minut: GOOOL! Zvezda - Mladost 0:1, strelac Ndjaje

Vodi Mladost 1:0 na stadionu "Rajko Mitić". Ndjaj je strelac, ali se proveravao gol zbog ofsajd pozicije. Nema nedozvoljene pozicije.

27.07.2024. 20:18

17. minut: Zvezda mora sa distance

Mladost se za sada veoma dobro brani, nema prolaza sa krilnih pozicija za crveno-bele, pa su im ostali pokušaji sa distance. Dalsio dva puta, pa Puma Rodrigez, ali Stamenković čuva svoju mrežu.

27.07.2024. 20:16

16. minut: Jovanović brani zicer Jovanoviću

Imao je Partizan kolosalnu priliku, Đorđe Jovanović je bio sam na desetak metara od golmana Vukašina Jovanovića ali ga nije savladao. Mlađani 16-godišnji momak je odbranio nogom.

27.07.2024. 20:13

13. minut: Partizan kontroliše utakmicu

Rani gol dooeno je mir u igri Partizana koji kontroliše dešavanja na stadionu "Dragan Džajić". Imao je Natho još jedan pokušaj sa distance, lopta je otišla iznad prečke.

27.07.2024. 20:09

5. minut: Šansa za Ndjaja

Izmakao je Ndjaje odbrani Zvezde, ali je sa šest-sedam metara prebacio golmana Ilića.

27.07.2024. 20:02

2. minut: GOOOL! Jedinstvo - Partizan 0:1, strelac Natho iz penala

Bibars Natho je rutinski matirao mladog golmana Vukašina Jovanovića, vodi Partizan.

27.07.2024. 20:01

1. minut: Penal za Partizan

Prošlo je 50. sekundi, Trifunović je oboren od strane Milanovića i sudija je dosudio penal. Sasvim opravdano.

27.07.2024. 20:00