Salernitana parirala prvih sat vremena, pa doživela debakl

Autor: Kosta Simetić

30.09.2023 22:43
Salernitana parirala prvih sat vremena, pa doživela debakl Tanjug/Spada/LaPresse via AP

Fudbaleri Intera nadigrali su Salernitanu 4:0 (0:0) i tako se izjednačili na prvom mestu na tabeli Serije A sa gradskim rivalom Milanom.

Neverovatan na ovom meču bio je Lautaro Martinez, koji je u igru ušao u 54. minutu, a do kraja meča je postigao četiri gola.

Mučio se Inter sve do momenta kada je Argentinac kročio na teren, a onda je sjajni napadač već u 62. minutu bio precizan za 1:0.

Na drugi čekalo se 15 minuta, a Martinez je sjajno reagovao na asistenciju Nikoloa Barele. Treći gol postigao je sa bele tačke, a golman domaćina, legendarni Giljermo Očoa, nije imao nikakave šanse naspram raspoloženog centarfora.

Tačku na Martinez je stavio u 89. minutu, tako potvrdivši šestu pobedu svoje ekipe u novoj sezoni.