Asistencija Nikole Milenkovića u remiju Notingema protiv Čelzija! Junajted tone sve dublje

06.10.2024 17:10
Fudbaleri Čelsija i Notingeem Foresta Profimedia
Fudbaleri Čelsija i Notingeem Foresta

Čelzi je u dramatičnom meču odigrao nerešeno 1:1 sa Notingem Forstom na domaćem terenu. U timu gostiju od prvog minuta bio je i srpski as Nikola Milneković, koj je odlično odradio posao ispred svog gola, iako je njegov tim jednom kapitulirao. Ipak, na kraju meča srtatistika je rekla svoje. Milenković je pored asistencije dobio i najbolju ocenu, bal kao i Sels.

Gosti su čak meč završili sa igračem manje  jer je u 78. minutu iskuljučen Prouz. Gol za Notingem Forest postigao je Kris Vud u 50. minutu, a za isti je najzaslužniji srpski defanzivac, koji je posle slobodnog udarca Prouza glavom šutirao. Loptu je na putu ka golu dotakao Vud i sproveo je u mrežu 0:1.

Nije ta radost dugo trajala, jer je samo koji minut kasnije Madueke izjednačio na 1:1.

Do kraja utakmice Vilijams je imao šansu za Notingeem Forst u nadoknadi, ipak dobro ga je pročitao golman Robert Sančez, dok su na drugoj strani bili neprecizni Palmer i Žoao Feliks.

Utakmica je završena sa čak osam žutih kartona i jednim crvenim.

Mančester junajted nastavlja da tone, a kako sada stvari stoje odzvonilo je Eriku Ten Hagu, posle remija sa Aston Vilom u gostima.

Još od 14. septembra "crveni đavoli" i utakmice sa Sautemptonom ne znaju za pobedu u Premijer ligi. Rešenje napadači Mančestera nisu imali ni za odbranu Aston Vile za koju danas nije igrao srpski reprezentativac Kosta Nedeljković.