pre 7 minuta 21: 57
Veseli se vraća na parket posle dva meseca: Barsa dobija pojačanje u ključnoj utakmici
Češki košarkaš ponovo će zaigrati za katalonski klub...
Novak Đoković, propustiće turnir u Parizu, koji se igra od 28. do 3. novembra, mada ovu odluku još uvek nije zvanično saopštio, svetski mediji tvrde, da je to gotovo izvesno.
Srpski teniser je nedavno igrao u Šangaju i na turniru "Šest kraljeva" i tu je pokazao da je u zavidnoj formi, ipak, čini se da to nije bilo dovoljno da se nađe u "Bersiju" sledeće nedelje.
Odluka Đokovića da preskoči Pariz dovodi u pitanje i ATP finale u Torinu. Najbolji teniser u istoriji tenisa, za sada ispunjava kriterijum da se nađe među osam najboljih na finalnom turniru, ali bi neko baš posle Beča i Pariza mogao da ga "prekoči".
Ukoliko tako i bude, Novakov naredni turnir bi mogao da bude Australijan Open koji počinje 12. januara.
Ovaj model podrazumeva da jedna pravna ili fizička osoba - najčešće korporacija, fond ili konzorcijum - poseduje više profesionalnih klubova, često u različitim ligama, državama pa čak i kontinentima
Gotovo polovina muškaraca uzrasta od 18 do 49 godina kladilo se na sport putem interneta.
NBA poverenik Adam Silver predstavio je pred Upravnim odborom lige nacrt vizionarskog projekta
Dok većina evropskih klubova tek eksperimentiše s digitalnim alatima, španski prvoligaš već koristi generativnu veštačku inteligenciju kako bi transformisao način na koji identifikuje fudbalske talente.
Nike ima 117 proizvodnih pogona u Kini i osam u Meksiku.
23.03.2025 23: 04
Italijanski teniser Lorenco Muzeti naredni je rival Novaka Đokovića na Mastersu u Majamiju.
21.03.2025 13: 50
Đoković takmičenje u Majamiju počinje ovog petka od 20.30 duelom protiv Australijanca Rinkija Hidžikate, 86. tenisera sveta.
21.03.2025 12: 22
Ova odluka izazvala je buru reakcija, a sada se o svemu oglasio i srpski teniser koji je u Majamiju govorio uprav o ovoj temi koja je uzdrmala vrh svetskog tenisa.
21.03.2025 08: 35
Kecmanović će se sastati sa petim nosiocem Kasperom Rudom oko 16 časova po srpskom vremenu.
pre 3 sata 18: 11
Ruski teniser osvojio svega četiri gema, i to tri na servis Aleksa de Minora.
pre 5 sati 16: 11
Ženska teniska reprezentacija Srbije savladala je danas u Viljnusu selekciju Litvanije pošto je ostvarila dve pobede.
pre 6 sati 16: 00
Španski teniser pobedio Nemca 2:0 (6:3, 6:1) i plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Monte Karlu.
pre 7 sati 14: 47
Španac i Francuz čekaju rivale u četvrtfinalu Mastersa.
Ostavite komentar