Vaterpolisti Novog Beograda pobedili Jadran i ostali u trci za regionalnu titulu

Izvor: Tanjug

12.04.2024 22:27
Vaterpolisti Novog Beograda MN Press
Vaterpolisti Novog Beograda

Vaterpolisti Novog Beograda pobedili su Jadran iz Herceg Novog rezultatom 17:9 u meču drugog kola završnog turnira regionalne Premijer lige i tako ostali u trci za titulu prvaka.

Izabranici trenera Živka Gocića odlično su odigrali u drugom poluvremenu i bez većih problema zabeležili važnu pobedu.

Najefikasniji u pobedničkom taboru bio je Alvaro Granados sa tri gola, dok je u redovima crnogorskog tima najbolji bio Danilo Radović sa takođe tri pogotka.

Ovom pobedom Novi Beograd se na vrhu tabele izjednačio sa splitskim Jadranom sa po 17 bodova i njihov međusobni duel koji je na programu u subotu od 19 časova i 45 minuta odlučiće ko će biti novi šampion regionalne Premijer lige.

U prvom meču dana, Crvena zvezda poražena je od Dubrovačkog Juga posle petereca sa 15:14.