
pre 13 minuta 13: 45
Nazvao ga "srpskom piletinom", pa promenio ploču: Šek svrstao Jokića među Top 5 centara svih vremena
Legendarni NBA košarkaš Šekil O'Nil, veruje da Nikola Jokić spada u grupu od Top 5 najboljih centara svih vremena.
Đanmarko Tamberi iz dva razloga nikada neće zaboraviti sinoćnje formalno otvaranje Olimpijskih igara u Parizu, pri čemu je jedan vrlo lep a drugi nimalo simpatičan. A, dobro će ga upamtiti i njegova supruga, iako nije lično prisustvovala događaju u francuskoj prestonici.
Naime, poznati skakač uvis imao je čast da nosi zastavu Italije, tokom svečane ceremonije na reci Seni, što je ponosno i ushićeno radio, u nekom trenutku se pridruživši skakanju ostatka razdragane sportske ekspedicije sa Apenina.
I tu ne bi bilo ništa sporno i loše, naprotiv, da branilac olimpijskog zlata uz Tokija nije tom prilikom izgubio burmu, koja mu je pala u vodu. Naravno, nije bilo govora o napuštanju plovila i traženju uspomene sa venčanja, pa je morao nevoljno da se pomiri sa sudbinom.
Naravno, neobičan peh 32-godišnjeg atletičara naišao je na reakciju njegovih zemljaka, tako što su ga jedni zadirkivali pitanjima kako će da se opravda supruzi, dok su ga drugi proroški tešili da će je možda obradovati zlatnom medaljom i tako se dostojno iskupiti za gubitak.
Ovaj model podrazumeva da jedna pravna ili fizička osoba - najčešće korporacija, fond ili konzorcijum - poseduje više profesionalnih klubova, često u različitim ligama, državama pa čak i kontinentima
Gotovo polovina muškaraca uzrasta od 18 do 49 godina kladilo se na sport putem interneta.
NBA poverenik Adam Silver predstavio je pred Upravnim odborom lige nacrt vizionarskog projekta
Dok većina evropskih klubova tek eksperimentiše s digitalnim alatima, španski prvoligaš već koristi generativnu veštačku inteligenciju kako bi transformisao način na koji identifikuje fudbalske talente.
Nike ima 117 proizvodnih pogona u Kini i osam u Meksiku.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar