pre 15 minuta 14: 23
Stevanović: Očekujem težak meč u Zagrebu, ali ciljamo trofeje u svim takmičenjima
Vaterpolisti Radničkog gostovaće sutra od 19.30 časova (TV Arena sport 2) u Zagrebu ekipi Mladosti u prvoj utakmici polufinala Kupa Evrope.
Košarkaši Partizana ovog petka gostuju Baskoniji (20.30), sa neupitnom željom da prošlonedeljnu pobedu u večitom derbiju sa Crvenom zvezdom potvrde trijumfom nad španskim rivalom u šestom kolu Evrolige.
Bivši igrač crno-belih, Vanja Marinković, bodrio ih je sa daljine u te četiri četvrtine, ali u dobijenom meču sa istim timom u AdmiralBet ABA ligi. I ne stidi se da to prizna, kao i da pohvali pojedince.
"Iskreno sam očekivao sam da dobiju. Posebno u ABA ligi, a bilo je vreme da se ostvari ta pobeda u Evroligi pred domaćim navijačima. Gledao sam te utakmice. Dobra je ekipa Partizan. Drago mi je što Aleksa Avramović i Ognjen Jaramaz, momci koje ja znam, igraju dobro i naravno drago mi je zbog kluba".
Ali, stare emocije nemaju veze sa njegovim obavezama i ambicijama u sadašnjem klubu.
"Odavno sam bio u klubu. Uvek ima više emocija kada igram protiv Partizana nego kada igram protiv nekog drugog tima, ali meč kao i svaki drugi što se pripreme tiče. Vrlo važan meč za nas zbog stanja na tabeli, igračkog kadra jer smo imali problema sa povredama, tako da je vrlo važno da se pripremimo što je bolje moguće", jasan je Vanja na temu svog stava prema meču sa klubom čiji je dres nosio šest godina.
Specifičnost sutrašnje borbe u Vitoriji je i to što na trenerskoj klupi sedi Duško Ivanović, nedavno otpušteni strateg Crvene zvezde, koji ove sezone nije dočekao duele sa crno-belima.
"Sigurno da ih trener Ivanović poznaje bolje nego mi. Ali to ne mora ništa da znači. Nije igrao protiv Partizana jer je otišao kolo pre, sigurno da će i njemu biti motiv više. Ipak, mislim da ne treba emocije da ulaze u ovaj meč", rekao je košarkaš Baskonije, koja ima velikih problema sa povredama igrača ove sezone.
I
Gotovo polovina muškaraca uzrasta od 18 do 49 godina kladilo se na sport putem interneta.
NBA poverenik Adam Silver predstavio je pred Upravnim odborom lige nacrt vizionarskog projekta
Dok većina evropskih klubova tek eksperimentiše s digitalnim alatima, španski prvoligaš već koristi generativnu veštačku inteligenciju kako bi transformisao način na koji identifikuje fudbalske talente.
Nike ima 117 proizvodnih pogona u Kini i osam u Meksiku.
Konzorcijum koji uključuje suosnivača STG Partnersa, Billa Chisholma, postigao je dogovor o kupovini NBA tima Boston Celtics za 6,1 milijardu dolara. Ova akvizicija predstavlja najveći posao u istoriji NBA lige, nadmašujući procenjenu vrednost od četiri milijarde dolara postignutu 2022, kada je Mat Ishbia sklopio dogovor za kupovinu Phoenix Sunsa.
28.02.2025 22: 32
Srpski tim umalo ispustio 25 poena prednosti u Beogradu.
28.02.2025 10: 15
Košarkaši srpskog tima moraju da nastave s pobedama, ako žele do cilja.
25.02.2025 21: 42
Reprezentativne obaveze odrazile su se na sastav španskog tima.
05.02.2025 09: 29
Košarkaši crno-belih večeras protiv Virtusa (20.30) traže povratak na pobednički put u Evroligi.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 53 minuta 13: 46
Košarkaš Igokee u proseku beležio 22,2 poena, 4,8 skokova i 6.4 asistencije na pet martovskih mečeva u ABA ligi.
pre 1 sat 13: 00
Čelnik košarkaškog giganta iz Bolonje najavio i ulazak Dubaija u elitno takmičenje.
pre 4 sata 09: 30
U Turskoj i Španiji igraju se majstorice polufinala Evrokupa i oba meča gledajte u prenosima na kanalima TV Arena sport.
pre 6 sati 08: 00
Košarkaši Fenerbahčea ugostiće ekipu Barselone u okršaju 33. kola Evrolige od 19:45 časova. Direktan prenos na Arena 2 Premium kanalu uz komentar Edina Avdića i Nenada Kostića.
Ostavite komentar