pre 12 minuta 14: 23
Stevanović: Očekujem težak meč u Zagrebu, ali ciljamo trofeje u svim takmičenjima
Vaterpolisti Radničkog gostovaće sutra od 19.30 časova (TV Arena sport 2) u Zagrebu ekipi Mladosti u prvoj utakmici polufinala Kupa Evrope.
Košarkaš Partizana Mario Nakić rekao je danas da je "prelepa i posebna stvar" to što će ove sezone u timu zajedno igrati on i Balša Koprivica, sinovi dvojice legendi kluba koji su 1992. godine bili prvaci Evrope pod vođstvom trenera Željka Obradovića.
Nakić je za Tanjug rekao da je presrećan zbog dolaska u Partizan.
"Ovo je ostvarenje sna. Jedva čekam da krenemo sa pripremama i da počne sezona", rekao je Nakić.
Nakić je sinoć predstavljen kao član Partizana na "Crno-beloj simfoniji", a ne krije da je oduševljen navijačima koji su uveličali sinoćni spektakl.
"O tome ne bi trebalo trošiti puno reči, to su sigurno najbolji navijači na svetu i jedva čekam da istrčim pred njih u prepunoj Areni i da doživim ceo taj ambijent", dodao je 23-godišnji Nakić.
Posebnu zanimljivost novog tima Partizana predstavlja činjenica da će zajedno igrati Mario Nakić i Balša Koprivica, čiji su očevi, Ivo i Slaviša, 1992. godine bili deo tima koji je pod vođstvom Obradovića osvojio titulu prvaka Evrope.
"Mislim da je to nešto posebno, nešto što se ne dešava tako često, pogotovo na ovakvom nivou, to je prelepa priča. Sigurno je i našim očevima drago, verujem i treneru Obradoviću. Mi smo tu da radimo i da pomognemo ekipi najbolje što možemo. Mi smo mladi igrači, tu smo da damo energiju", zaključio je Nakić.
Gotovo polovina muškaraca uzrasta od 18 do 49 godina kladilo se na sport putem interneta.
NBA poverenik Adam Silver predstavio je pred Upravnim odborom lige nacrt vizionarskog projekta
Dok većina evropskih klubova tek eksperimentiše s digitalnim alatima, španski prvoligaš već koristi generativnu veštačku inteligenciju kako bi transformisao način na koji identifikuje fudbalske talente.
Nike ima 117 proizvodnih pogona u Kini i osam u Meksiku.
Konzorcijum koji uključuje suosnivača STG Partnersa, Billa Chisholma, postigao je dogovor o kupovini NBA tima Boston Celtics za 6,1 milijardu dolara. Ova akvizicija predstavlja najveći posao u istoriji NBA lige, nadmašujući procenjenu vrednost od četiri milijarde dolara postignutu 2022, kada je Mat Ishbia sklopio dogovor za kupovinu Phoenix Sunsa.
01.04.2025 14: 15
Susret 33. kola Evrolige između Kaunasa i Partizana na programu je u četvrtak od 19.00 časova uz direktan prenos na Areni 1 Premium.
30.03.2025 21: 37
Napravili smo dobru pripremu utakmice, držali smo se plana, imali adekvatan pristup, pokazali smo poštovanje prema sebi i rivalu, rekao je trener košarkaša Partizana Željko Obradović posle pobede u Splitu (81:64) u ABA ligi.
29.03.2025 14: 42
Košarkaši Partizana gostovaće sutra od 18.30 časova Splitu. Crno-beli se nalaze na prvom mestu na tabeli ABA lige sa 21 pobedom i tri poraza, dok je Split na 12. poziciji sa učinkom 8-16.
26.03.2025 11: 50
U drugoj utakmici duplog kola Evrolige košarkaši Partizana odmeriće sutra snage (20.00) sa Bajernom iz Minhena.
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 50 minuta 13: 46
Košarkaš Igokee u proseku beležio 22,2 poena, 4,8 skokova i 6.4 asistencije na pet martovskih mečeva u ABA ligi.
pre 1 sat 13: 00
Čelnik košarkaškog giganta iz Bolonje najavio i ulazak Dubaija u elitno takmičenje.
pre 4 sata 09: 30
U Turskoj i Španiji igraju se majstorice polufinala Evrokupa i oba meča gledajte u prenosima na kanalima TV Arena sport.
pre 6 sati 08: 00
Košarkaši Fenerbahčea ugostiće ekipu Barselone u okršaju 33. kola Evrolige od 19:45 časova. Direktan prenos na Arena 2 Premium kanalu uz komentar Edina Avdića i Nenada Kostića.
Ostavite komentar