
pre 29 minuta 20: 25
Aktuelni najbolji trener NBA lige o Topiću: Radi impresivan posao
Mark Dejno, prošlogodišnji trener godine u NBA ligi, imao je samo reči hvale za srpskog asa.
Čukarički je jedan od najboljih primera nezavisnog i uspešnog poslovanja u srpskom fudbalu, ali jedan od retkih domaćih klubova u privatnom vlasništvu ne zadovoljava se postignutim. "Brđani" i njihov gazda Dragan Obradović imaju velike ideje i konkretne planove kako da ih realizuju, ovog puta infrastrukturne prirode, pa su u najavi nemala ulaganja u fudbalski hram na Banovom brdu.
Sportski direktor kandidata za osvajanje drugog mesta na kraju tekuće Mozzart Bet lige i kvalifikacije za Ligu šampiona, Vladimir Matijašević, otkrio je "Informeru" delić onoga što će uskoro dešavati u pomenutom delu Beograda.
"Pripremamo veliku rekonstrukciju. Još uvek ne mogu da vam dam mnogo informacija, sve će biti poznato u narednih mesec dana, ali najvažnije je da se papirologija već priprema. Uskoro ćemo znati kako bi trebalo da izgleda stadion, ali jedno je sigurno - biće moderan, sa hibridnom travom i na vrhunskom nivou", najavio je jedan od čelnika Čukaričkog, tokom čije su karijere van terena crno-beli ostvarili neke od najvećih rezultata u svojoj istoriji.
Poslednjih godina sve redovniji učesnik kvalifikacija za UEFA takmičenja sada ima priliku da ode i korak dalje, ukoliko dobije bitku za poziciju najbližu novom (starom) prvaku Crvenoj zvezdi, jer naša liga ovog leta ima (po) jednog sigurnog direktnog aktera Lige šampiona i učesnika kvalifikacija. Bez obzira na to da li će u borbu za elitno takmičenje ili Ligu Evrope, "brđani" će zbog predviđenih radova sledeće sezone dočekivati rivale na novom stadionu u Loznici. Ne samo na evropskim već i na domaćim mečevima.
"Verujem da će odziv biti sjajan, jer ljudi iz tog dela Srbije obožavaju fudbal. Očekujem lepo popunjene tribine i ne sumnjam da će navijači iz Loznice, Republike Srpske i okolnih mesta doći da gledaju mečeve. Ne znam kada će naš stadion biti gotov, prvi čovek kluba Dragan Obradović radi na tome, ali ne sumnjam da će krajnji ishod biti fenomenalan", reči su bivšeg fudbalera, koji se nada i da će FK Loznica izboriti opstanak u Prvoj ligi Srbije, a onda jednog dana ući u najviši rang.
Osim prvenstvenih mečeva sa Novim Pazarom, Voždovcem i Radničkim iz Kragujevca, popularnu Čuku do kraja sezone 2022/2023. čeka još polufinale Kupa Srbije sa Vojvodinom, 17. maja u Novom Sadu.
Gotovo polovina muškaraca uzrasta od 18 do 49 godina kladilo se na sport putem interneta.
NBA poverenik Adam Silver predstavio je pred Upravnim odborom lige nacrt vizionarskog projekta
Dok većina evropskih klubova tek eksperimentiše s digitalnim alatima, španski prvoligaš već koristi generativnu veštačku inteligenciju kako bi transformisao način na koji identifikuje fudbalske talente.
Nike ima 117 proizvodnih pogona u Kini i osam u Meksiku.
Konzorcijum koji uključuje suosnivača STG Partnersa, Billa Chisholma, postigao je dogovor o kupovini NBA tima Boston Celtics za 6,1 milijardu dolara. Ova akvizicija predstavlja najveći posao u istoriji NBA lige, nadmašujući procenjenu vrednost od četiri milijarde dolara postignutu 2022, kada je Mat Ishbia sklopio dogovor za kupovinu Phoenix Sunsa.
29.03.2025 16: 22
Neće Železničar u duelu sa Čukaričkim biti kompletan. Ne krije Koković da ima manjih kadrovskih problema.
29.03.2025 15: 30
Tedić je u Čukaričkom taj učinak ostvario u dva mandata. Prvi je započeo utakmicom prve runde Kupa Srbije, 20. septembra 2017. godine tadašnji šef struke Nenad Lalatović poslao ga je u igru u Jagodini protiv istoimenog rivala u 65. minutu, kad je zamenio Ognjena Mudrinskog.
28.03.2025 10: 10
U slučaju da UEFA kazni fudbalere Reala, šampion Evrope bio bi izuzetno oslabljen bar u jednoj utakmici četvrtfinala, protiv Arsenala.
27.03.2025 13: 22
Sportski direktor kluba sa Banovog brda negira odlazak vlasnika kluba i zauzima stav o skraćenju Superlige Srbije.
YouTube
pre 14min
YouTube
pre 16min
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 21h
pre 29 sekundi 20: 55
Nekadašnji crno-beli as govorio je i o povratku u Humsku...
pre 1 sat 19: 55
Srpski fudbaler izaziva frikciju na relaciji dva kluba...
pre 2 sata 18: 33
Posle Mančester sitija, oko na srpskog golmana bacio i londonski Čelsi!
pre 3 sata 17: 15
Srpski fudbalski arbitri Jelena Cvetković i Momčilo Marković uvršteni su u tim VAR sudija za žensko Evropsko prvenstvo koje će se igrati od 2. do 27. jula u Švajcarskoj, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
Ostavite komentar