Mitrović sa dva gola doneo pobedu Al Hilalu

05.10.2024 22:08
Aleksandar Mitrović Profimedia
Aleksandar Mitrović

Aleksandar Mitrović rešeta protivničke mreže u Saudijskoj Arabiji i nema nameru da stane, što može da raduje i selektora Dragana Stojkovića pred utakmicu sa Švajcarskom narednog vikenda u Leskovcu.

Al Hilal je igrao protiv Al Ahlija, a uprkos tome što su imali gol zaostatka, sa Mitrovićem u timu nisu morali da brinu gosti.
Istina Mitrović je prvi put pogodio u 42. minutu, ali je gol poništen zbog ofsajda u kojem se našao asistent Žoao Kanselo.

Pre toga domaći tim je poveo golom Veige. Ipak, sve je došlo na svoje mesto u drugom poluvremenu.

Centaršut je u 56. minutu došao sa leve strane, a Mitrović je u svom stilu pogodio mrežu. Bio je to njegov 13. pogodak u 11. utakmici tekuće sezone.

A, gde je prvi tu je i drugi gol. Mitrović je sa bele tačke pogodio i u 78. minutu, čime je uvećao saldo na listi strelaca i doneo svom timu novu pobedu od 2:1.

U timu je bio i drugi srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić.