Pukla desetka na dva meča u Liga kupu: Liverpul i Arsenal bez milosti

25.09.2024 23:21
Fudbaleri Liverpula slave Peter Byrne/PA via AP
Fudbaleri Liverpula slave

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u četvrto kolo Liga kupa, pošto su u trećem kolu pobedili Vest Hem rezulatom 5:1 (1:1).

Golove za Liverpul postigli su Diogo Žota u 25. i 49. minutu, Mohamed Salah u 74. i Kodi Gakpo u 90. i 90+3. minutu. Jedini pogodak za Vest Hem bio je autogol Džarela Kvanse u 21. minutu.

Vest Hem je od 76. minuta igrao sa 10 fudbalera, pošto je Edson Alvarez dobio drugi žuti karton.

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u četvrto kolo Liga kupa, pošto su pobedili Bolton 5:1 (2:0). Žreb za četvrto kolo LK održaće se kasnije večeras.

Čak četiri različita strelca videli smo večeras u Londonu. Redom su pogađali Deklan Rajs (16), Itan Envaneri (37, 49), Rahim Sterlin (64), i Kai Haverc (77), dok je poraz ublađio gol Arona Kolinsa u 53. minutu utakmice.