I Junajted je imao svoju goleadu, ali u EFL kupu: "Crveni đavoli" deklasirali Barnsli

17.09.2024 23:20
Fudbaleri Mančester junajteda Tanjug/AP Photo/Dave Thompson
Fudbaleri Mančester junajteda

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su na domaćem terenu Barnsli 7:0 (3:0) u trećem kolu EFL kupa.

Možda je malo poražavajuće za navijače "crvenih đavola" što se njihovi miljenici ove nedelje ne nadmeću u Ligi šampiona, ali su im se oni odužili rutiniranjem ekipe koja se nadmeće u trećem rangu engleskog fudbala.

Goste je načeo Markus Rašford u 16. minutu, potom je Entoni pogodio sa bele tačke, a u nadoknadi prvog dela igre Alehandro Garnaćo rešio je pitanje pobednika.

U drugom poluvremenu Junajted je nastavio da napada, Garnaćo je postigao četvrti, a Rašford peti gol, da bi u finišu duela Kristijan Eriksen sa dva pogotka ispratio trećeligaša sa "Old Traforda"...