Sremčević pogodio za prvi bod crveno-belih u Ligi šampiona

22.10.2024 15:08
Uroš Sremčević, fudbaler Crvene zvezde MN Press
Uroš Sremčević, fudbaler Crvene zvezde

U Ligi šampiona za mlade, fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno sa domaćinom Monakom 1:1. Gol za crveno-bele postigao je napadač Uroš Sremčević, koji je u sve boljoj formi.

Crvena zvezda je povela u ranoj fazi meč, već u 8. minutu, preko već pomenutog Sremčevića, a na asistenciju Stojkovića, ali radost nije dugo trajala, jer su domaći izjednačili tri minuta kasnije preko Tinkresa.

"Crveno-beli" su ostavili veoma dobar utisak, a samo malo im je nedostajalo da dođu ii do tri boda. Ipak, sreća im nije bila naklonjana.

Monako je imao terensku inicijativu tokom većeg dela meča, ali je srpski predstavnik imao i svojih svetlih trenutaka. Nenad Milijaš je izveo sledeći sastav: Radanović, Stojković, Roganović, Milosavljević, Ranković - Đorđević, Šljivić, Gaštarov, Kostov, Đurić, Sremčević. Igrali su još: Tošić, Zarić, Tasić i Manojlović.