Mehdi Taremi za TV Arena sport: Teško je igrati protiv tima koji se brani, odradili smo dobar posao

01.10.2024 23:12
Mehdi Taremi je bio strelac u pobedi Intera nad Crvenom zvezdom Tanjug/AP Photo/Luca Bruno
Mehdi Taremi je bio strelac u pobedi Intera nad Crvenom zvezdom

Fudbaleri Crvene zvezdu su poraženi od Intera 4:0 (1:0) u 2. kolu Lige šampiona, a jedan od strelaca na utakmici bio je i Mehdi Taremi.

Iranski napadač je bio precizan sa "bele tačke" i u 81. minutu postavio konačan rezultat, a nakon utakmice je pričao za TV Arena sport.

"Kada igrate protiv tima koji stoji nazad i koji se brani, teško je. Mislim da smo odradili dobar posao u prvom poluvremenu. U drugo poluvremenu je utakmica bila otvorenija, imali smo više šansi i to je bilo dobro za nas", rekao je Taremi nakon meča.

Crveno-beli će u narednom kolu gostovati Monaku, dok će Inter putovati u Bern gde će igrati sa ekipom Jang Bojsa.