(KRAJ, VIDEO) UEFA Liga šampiona: Milan - Liverpul 1:3

17.09.2024 23:00
Virdžil Van Dajk slavi gol za Liverpul Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni
Virdžil Van Dajk slavi gol za Liverpul

Na otvaranju nove sezone UEFA lige šampiona po novom ligaškom formatu ljubitelji fudbala na kanalima TV Arena sport mogu od 21.00 čas da vide preostale čettiri utakmice prvog kola UEFA Lige šampiona. Miltiprenos prvog kola UEFA Lige šampiona gledajte od 21.00 čas na kanalu TV Arena sport 1X2..

Derbi se igra na San Siru gde Milan igra protiv Liverpula. Strahinja Pavlović je u startnoj postavi "roso-nera".

Milan - Liverpul 1:3 (1:2)

Stadion: San Siro.
Sudija: Espen Eskas (Norveška).
Strelac: Pulišić u 3. za Milan, a Konate u 23, Van Dajk u 41, Soboslaj u 67. minutu za Liverpul.

MILAN: Manjan (od 52. Torijani) - Kalabrija (od 69. Emerson), Tomori (od 84. Gabija), Pavlović, Ernandez - Fofana, Loftus-Čik (od 69. Ejbraham) - Pulišić, Rejnders, Leao - Morata (od 84. Okafor).

LIVERPUL: Alison - Aleksander-Arnold (od 79. Gomez), Van Dajk, Konate, Cimikas - Gravenberh, Mek Alister - Salah, Soboslai, Gakpo (od 68. Luis Dijaz)- Diogo Žota (od 68. Darvin Nunjez).

UEFA Liga šampiona, 1. kolo

Juventus - PSV 3:1 (2:0)
/Jildiz 21, Mekeni 27, Gonzales 52 - Saibari 90+3/

Jang Bojs - Aston Vila 0:3 (0:2)
/Tilemans 27, Ramzi 38, Onana 86/

Bajern - Dinamo Zagreb 9:2 (3:0)
/Kejn 20 pen, 58, 73 pem, 78 pen, Gereiro 33, Olis 38, 61, Sane 85, Gorecka 90+2 - Petković 49, Ogivara 50/

/Pulišić 3 - Konate 23, Van Dajk 41, Soboslaj 67/

Sporting Lisabon - Lil 2:0 (1:0)
/Đekereš 38, Debst 65/

Real Madrid - Štutgart 3:1 (0:0)
/Mbape 46, Ridiger 83, Endrik 90+6 - Undav 68/

(UŽIVO) UEFA Liga šampiona (1. kolo, utorak 17. septembar)

17.09.2024. 22:58

Kraj meča: Milan - Liverpul 1:3

Milan je poveo, ali Liverpul je napravio preokret i zasluženo slavio.

Kraj meča: Real - Štutgart 3:1

Mučio je Štutgart šampiona, ali Real je ipak Real.

Kraj meča: Sporting - Lil 2:0

Dva lepa gola, za tri velika boda.

17.09.2024. 22:57

90+6. minut: GOOOL! Real - Štutgart 3:1, strelac Endrik

Brazilac Endrik postiže debi gol u Ligi šampiona i donosi olakšanje prvaku Evrope.

17.09.2024. 22:55

Kraj meča: Bajern - Dinamo 9:2

Bavarci su potopili Dinamo, Kejn je postigao četiri gola, het-trik sa penala.

17.09.2024. 22:53

90+2. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 9:2, strelac Gorecka

Upisao se i Leon Gorecka, Dinamo je osramoćen u Minhenu.

17.09.2024. 22:49

83. minut: GOOOL! Real - Štutgart 2:1, strelac Ridiger

Uspeo je Real da opet dođe do prednosti, Ridiger je ugurao loptu u mrežu.

17.09.2024. 22:48

85. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 8:2, strelac Sane

Katastrofa Dinama u Minhenu, Liroj Sane se upisao na svom prvom meču ove sezone.

17.09.2024. 22:46

78. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 7:2, strelac Kejn iz penala

Het-trik Kejna sa bečle tačke, četvrti u mreži Dinama za večeras.

17.09.2024. 22:42

73. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 6:2, strelac Kejn iz penala

Gol broj tri za Engleza, drugi sa bele tačke.

17.09.2024. 22:31

67. minut: GOOOL! Milan - Liverpul 1:3, strelac Soboslaj

Liverpul hita ka trijumfu, Soboslaj je realizovao tranziciju.

17.09.2024. 22:32

68. minut: GOOOL! Real - Štutgart 1:1, strelc Undav

Ne predaje se Štutgart, Undav je tuširao "Santijago Bernabeu".

17.09.2024. 22:29

65. minut: GOOOL! Sporting - Lil 2:0, strelac Debast

Igrač više, dva gola više za Sporting. Debast je postigao prelep gol sa 25 metara.

17.09.2024. 22:34

61. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 5:2, strelac Olis

Olis je postigao svoj drugi gol.

17.09.2024. 22:26

59. minut: Vinisijus Žunior pogađa prečku

Nekoliko prilika imao je Real u nastavku, Vinisijus Žunior je zatresao prečku.

17.09.2024. 22:20

60. minut: Poništen gol Kejna

Hari Kejn se poradiovao het-triku, ali gol je poništen zbog ofsajda.

17.09.2024. 22:19

58. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 4:2, strelac Hari Kejn

Kratko je trajala pretnja Dinama, Hari Kejn donosi plus dva Bajernu.

17.09.2024. 22:15

52. minut: Povreda Menjona

Milan je morao da menja golmana. Povreda Menjana je delikatna, na gol je stao Lorenco Torijani.

17.09.2024. 22:12

50. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 3:2, strelac Ogivara

Dva gola Dinama u Minhenu za dva minuta.

17.09.2024. 22:11

46. minut: GOOOL! Real - Štutgart 1:0, strelac Mbape

Real je otvorio drugi deo meča golom Kilijana Mbapea.

17.09.2024. 22:09

49. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 3:1, strelac Petković

Bruno Petković posle asistencije Pjace smanjuje prednost Bajerna.

17.09.2024. 22:06

Počela su druga poluvremena na četiri meča

Počela su druga poluvremena na četiri meča.

17.09.2024. 21:53

Kraj poluvremena: Sporting - Lil 1:0

Neizbežni Đekereš je pogodio i u Ligi šampiona, Lil od 40. minuta ima igrača manje zbog isključenja Gomesa.

17.09.2024. 21:52

Kraj poluvremena: Real - Štutgart 0:0

Nije bilo golova u Madridu, ali je bilo 15 udaraca na obe strane, Nemci su imali pet prilika iz kontre.

Kraj poluvremena: Milan - Liverpul 1:2

Milan je poveo, ali Liverpul je klasa iznad, posle prekida je stigao do preokreta, uz dve prečke Salaha.

17.09.2024. 21:49

Kraj poluvremena: Bajern - Dinamo 3:0

Bavarci su isprašili Zagrepčane, moglo je biti i ubedljivije.

17.09.2024. 21:43

41. minut: GOOOL! Milan - Liverpul 1:2, strelac Van Dajk

Novi prekid, novi gol Liverpula koji je stigao do proekreta. Pogodio je i drugi štoper Van Dajk.

17.09.2024. 21:41

38. minut: GOOOL! Sporting - Lil 1:0, strelac Đekereš

Sporting je krunisao inicijativu, posle nekoliko prilika Ševalijea je savladao Đekereš.

17.09.2024. 21:40

38. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 3:0, strelac Olis

Dinamo se nalazi pred katastrofom u Minhenu, Olis je pogodio za 3:0.

17.09.2024. 21:38

33. minut: Nema penala za Real

Posle kornera Mitelštad je startovao na loptu sa Ridigerom koji je pao. Sudija je dosudio penal, pa ga poništio kad je pogledao snimak.

17.09.2024. 21:34

34. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 2:0, strelac Gereiro

Rafael Gereiro duplira prednost Bajerna. VAR je presudio da nije ofsajd.

17.09.2024. 21:32

28. minut: Undav pogađa prečku

Ređaju se šanse Štutgarta u Madridu, Undav je pogodio prečku.

17.09.2024. 21:30

30. minut: Salah drugi put pogađa prečku

Liverpul dominira na San Siru, Salah je drugi put uzdrmao prečku.

17.09.2024. 21:26

23. minut: GOOOL! Milan - Liverpul 1:1, strelac Konate

Liverpul je posle kraćeg pritiska izjednačlio posle kornera. Konate je bio strelac.

17.09.2024. 21:24

20. minut: GOOOL! Bajern - Dinamo 1:0, strelac Kejn iz penala

Bajern je došao do vođstva proptiv Dinama, Hari Kejn je uspešno izveo penal.

17.09.2024. 21:22

16. minut: Veliki promašaj Štutgarta

Štutgart je stvorio četiri prilike protiv Reala, Štiler je prokockao zicer.

17.09.2024. 21:17

17. minut: Prečka Salaha

Mohamed Salah je pored Pavlovića uspeo da šutira, ali je pogodio prečku.

17.09.2024. 21:16

16. minut: Poništen gol Gnabrija

Vodi Bajern protiv Dinama, Serž Gnabri je matirao odbranu protivnika. Međutim, goil je poništen.

17.09.2024. 21:15

8. minut: Veliki promašaj Štutgarta

Posle greške odbrane Reala, Mijo je imao zicer, ali je promašio za vođstvo Štutgarta.

17.09.2024. 21:13

9. minut: Poništen gol Bajerna

Pogodio je mrežu Musijala, ali je bio u ofsajdu.

17.09.2024. 21:05

3. minut: GOOOL! Milan - Liverpul 1:0, strelac Pulišić

Sjajan početak Milana, Morata je uposlio Pulišića koji je pogodio suprotan ugao. Vodi Milan 1:0.

17.09.2024. 20:42

Kraj u Bernu: Jang Bojs - Aston Vila 0:3

Aston Vila je sem uvodnih 20 minuta dominirala u Bernu i golovima Tilemansa, Ramzija i Onane došla do sigurne pobede.

17.09.2024. 20:38

86. minut: GOOOL! Aston Vila vodi 3:0, strelac Onana

Sve je rešeno u Bernu, Onana je pogodio za 3:0.

17.09.2024. 20:36

Kraj u Torinu: Juventus - PSV 3:1

Juventus je bio ubedljiv protiv PSV Ajndhovena, golove su postigli Jildiz, Mekeni i Niko Gonzales, a Saibari je pogodio za PSV.

90+3. minut: GOOOL! PSV smanjuje na 3:1, strelac Saibari

PSV je preko Saibarija na kraju samo ublažio poraz.

17.09.2024. 20:28

81. minut: Velika šansa za Vlahovića

Dušan Vlahović je mogao da kruniše dobru igru i golom, ali posle pasa Kopmejnersa, udarac srpskog napadača odbranio je golma Dromel.

17.09.2024. 20:27

79. minut: Novi poništen gol Vile

Drugi poništen gol Aston Vile, sada je Duran igrao rukom pre postizanja gola.

17.09.2024. 20:19

71. minut: Odbrana Emilijana Martineza

Imao je Jang Bojs odličnu priliku, ali je Martinez odbranio udarac Ganvula.

17.09.2024. 20:11

70. minut: Juventus lako održava rezultat

Juventus lako održava rezultat, sigurno igra, PSV kao da se predao.

17.09.2024. 20:10

60. minut: Aston Vila i dalje napada

Aston Vila dominira u BErnu, imala je još nekoliko prilika za pogodak. Jang Bojs bez naznaka da može da se vrati u meč.

17.09.2024. 19:56

52. minut: GOOOL! Vodi Juventus 3:0, strelac Niko Gonzales

Sjajna asistencija Dušana Vlahovića i lak pogodak za Nika Gonzalesa.

17.09.2024. 19:53

Počelo je drugo poluvreme u Bernu, dve izmene

Počelo je drugo poluvreme u Bernu, dve izmene. Dijego Karlos je zamenio Bogardea u Aston Vili, a Elia je ušao umesto Nijasea u Jang Bojsu.

17.09.2024. 19:51

Počelo je drugo poluvreme u Torinu

Počelo je drugo poluvreme u Torinu, nema izmena.

17.09.2024. 19:36

Kraj prvih 45 minuta u Bernu: Jang Bojs - Aston Vila 0:2

Otvoren meč, prvih 20 minuta pripali su domaćinu koji je imao nekoliko prilika preko Ugrinića (direktno i indirektno), ali Vila je posle pogotka Tilemansa dominirala, zasluženo vodi 2:0.

17.09.2024. 19:33

43. minut: Poništen gol Votkinsa

Aston Vila je i treći put ubacila loptu u mrežu Švajcaraca, ali je Oli Votkins igrao rukom, pa je pogodak poništen.

17.09.2024. 19:31

Kraj prvog dela u Torinu: Juventus - PSV 2:0

Veoma dobar fudbal, otvorena, napadačka igra na obe strane (18 šuteva), ali Juve je svoje dve prilike iskoristio. Dušan Vlahović je bio agilan, radio je za ekipu, imao je jednu polupriliku.

17.09.2024. 19:26

38. minut: GOOOL! Vodi Aston Vila 0:2, strelac Džejkob Ramzi

Aston Vila je posle vodećeg gola zagospodarila terenom, Džejkob Ramzi je posle promašene prilike uvećao prednost. Katastrofalno je pogrešila odbrana Jang Bojsa, a dobro postupio sudija Kabakov jer nije svirao penal već pustio prednost.

17.09.2024. 19:17

27. minut: GOOOL! Vodi Aston Vila 0:1, strelac Tilemans

Jang Bojs je imao više prilika i udaraca, ali posle šanse Megina, Aston Vila je povela preko Jurija Tilemansa. Posle uigranog kornera odbrana Jang Bojsa je zaboravila Belgijanca na drugoj stativi.

17.09.2024. 19:13

27. minut: GOOOL! Vodi Juventus 2:0, strelac Mekeni

Juventus je duplirao prednost, Niko Gonzales i Vlahović omogućili su Mekeniju lak pogodak.

17.09.2024. 19:11

24. minut: Sjajna odbrana Bromela

Mogao je Juventus da duplira prednost. Mekeni je šutirao sa desetak metara, ali je Bromel briljatno intervenisao.

17.09.2024. 19:06

21. minut: GOOOL! Vodi Juventus, strelac Jildiz

Prvi gol ove sezone u UEFA Ligi šampiona delo je krilnog napadača Juventusa Kenana Jildiza. Fenomenalan pogodak sa 15 metara. Jilidiz je postao najmlađi strelac Juventusa u UEFA Ligi šampiona.

17.09.2024. 19:01

12. minut: Odlična odbrana Martineza

Golman Aston Vile Emiliano Martinez odlično brani pokušaj Ugrinića.

17.09.2024. 18:57

10. minut: Ispitivanje snaga, pokušaj Tila

Igra se prilično aktivno na oba meča, ali za sada je akcenat na dobroj defanzivi. PSV je malo agilniji u Torninu, imao je Til dobro priliku ali ne i dobar udarac.

17.09.2024. 18:45

Počeli su mečevi u Torinu i Bernu

Počeli su mečevi u Torinu i Bernu, Juventus je favorit protiv PSV-a, biće veoma neizvesno u duelu Jang Bojsa i Aston Vile.

17.09.2024. 18:38

Zanimljiva prognoza za TOP 8 i TOP 16 UEFA Lige šampiona

17.09.2024. 18:06

Pratimo sve mečeve UEFA Lige šampiona

Dobar dan, počinje nova UEFA Liga šampiona, TV Arena sport je uvek tu za vas. Navikli ste već da sve utakmice možete da pogledate na kanalima naše televizije, multiprenos prvog kola u naredna tri dana gledajte na TV Arena sport 1X2, a na našem portalu ćete u "Live" moći da vidite šanse, golove i sve što bude zanimljivo u gotovo realnom vremenu.

Počinjemo sa prva dava meča od 18.45: Juventus - PSV i Jang Bojs - Aston Vila.