(UŽIVO) Spartak - Crvena zvezda 1:4: Milson ekspresno vraća "plus tri"

26.10.2024 19:22
Luka Ilić je u prošlom kolu postigao het-trik Facebook/FK Crvena zvezda
Luka Ilić je u prošlom kolu postigao het-trik

Spartak je prikucan za dno Superlige, Crvena zvezda je autoritativni lider i kada se tome doda da su crveno-beli pobedili u poslednjih 17 međusobnih mečeva jasno se vidi ko je apsolutni favorit u 13. kolu Mozzart bet Superlige (18.00, TV Arena 1 Premium).

Srpski šampion je na sever Srbije stigao ranjen iz Monaka kako rezultatski tako i fizički, Piter Olajinka je izgubljen do kraja sezone, nema ni Bruna Duartea, Dalsija, te od ranije Mirka Ivanića, Ognjena Mimovića, Drkušića. Milojević je morao da miksuje postavu, odmara Elšnika i Spajića, startuju Kanga, Milson, Leković.

Spartak je protiv OFK Beograda u smiraju meča osvojio bod i prekinuo seriju od četiri uzastopna poraza.

Spartak - Crvena zvezda 1:4 (0:2)

Stadion: Gradski u Subotici.
Sudija: Nikola Radaković.
Strelci: Bjelović u 57. za Spartak,  a Silas u 18, Rodić u 40, Endijaj u 51. iz penala, Milson u 61. minutu za Crvenu zvezdu.

SPARTAK: Dulić - Kaike, Vitorović, Bogićević, Palasios - Todoroski, Ćalasan, Kolarić, Kvaku (od 46. Bjelović), Mijić - Babić.

CRVENA ZVEZDA: Ilić - Seol, Điga, Leković, Rodić - Krunić (od 65. Dalsio), Kanga - Silas (od 65. Radonjić), L. Ilić, Milson - Endijaj (od 65. Katai).

(UŽIVO) Spartak - Crvena zvezda

19:32

61. minut: GOOOL! Vodi Zvezda 1:4, strelac Milson

Milson se upisao u strelce, Zvezda je vratila plus tri.

19:17

58. minut: GOOOL! Spartak smanjuje na 1:3, strelac Bjelović

Prvi šut Spartaka ka golu Zvezde i lopta je završila u mreži. Ilić nije uspeo da zaustavi udarac Todorovskog, odbitak je u gol pretvorio Bjelović.

19:11

51. minut: GOOOL! Vodi Zvezda 0:3, strelac Šerif Endijaj iz penala

Kao u Monaku, Endijaj je bio neumoljiv sa bele tačke.

19:10

50. minut: Penal za Zvezdu

Posle duela sa Endijajom, Ćalasana je lopta pogodila u odručenu ruku. Bio je u padu, ali sudija je bio neumoljiv.

19:04

Počelo je drugo poluvreme

Crvena zvezda nije imala razloga bilo šta da menja u sastavu tima, Spartak je izvršio dve izmene.

18:49

Kraj prvog dela

Kraj prvog dela, Zvezda zasluženo vodi 2:0.

18:44

40. minut: GOOOL! Vodi Zvezda 0:2, strelac Milan Rodić

Posle prekida Luke Ilića, kapiten Milan Rodić glavom zakucava loptu u mrežu.

18:42

38. minut: Pokušaj Seola

Korejac Seol je često ispred gola Subotičana, šutirao je iz prve, ali pravo u golmana.

18:36

30. minut: Nova prilika za Milsona

Mogla je Zvezda odavno da duplira prednost, Milson je prokockao priliku.

18:26

24. minut: Spasio se Spartak

Spasava Spartak živu glavu pod naletima Zvezde, šutiro je Endijaj loptu je sa gol linije izbacvio jedan od igrača domaćina.

18:20

18. minut: GOOOL! Vodi Zvezda 0:1, strelac Silas

Posle četvrtog kornera, Krunić je prebacio loptu na drugui stativu odakle je Silas zakucao u mrežu.

18:09

5. minut: Napada Zvezda od starta

Zvezda napada od starta, Šerif Endijaj je bio u jednoj poluprilici.