(VIDEO) Stevanović i Zulfić prekinuli crnu seriju IMT-a: Tekstilac pao pred "traktoristima"

25.10.2024 18:18
Alan Stevanović odigrao je ključnu ulogu u pobedi IMT-a MN Press
Alan Stevanović odigrao je ključnu ulogu u pobedi IMT-a

Posle šest uzastopnih poraza, fudbaleri IMT-a radovali su se pobedi u Mozzart bet Superligi. Davno je bio 30. avgust kada su "traktoristi" savladali Radnički iz Niša, ali danas u Loznici pobeda nad Tekstilcem 3:0 (1:0) u 13. kolu Superlige nije dolazio u pitanje.

Posle izjednačenih početnih 25 minuta, IMT je preuzeo igru i preko ključnog tandema Irfan Zulfić - Alen Stevanović došao do prednosti. Odličan pas u prostor od strane Zulfića, isksuni Alen Stevanović je pretvorio u gol, mada je lopta prošla golmanu Tekstilca kroz noge.

Propustili su nekoliko prilika formalni domaćini da uvećaju prednost, gosti su baš podbacili, pa su Stevanović i Zulfić kreirali zicer mladom Milošu Joviću koji je u 61. minutu duplirao prednost.

Mogli su Lučić, Popović da pobedu učine ubedljivijom i pre nego što je Nikola Glišić pobegao odbrani gostiju i postavio konačnih 3:0.

Konačno su "traktoristi" sa osmehom na licu napustili meč Superlige.