(VIDEO) Penal, isključenje i goleada Vojvodine u Subotici

06.10.2024 20:55
Zadi Seri postigao je novi pogodak za Vojvodinu MN Press
Zadi Seri postigao je novi pogodak za Vojvodinu

Vojvođanski derbi pripao je gostima iz Novog Sada. Spartak je skupo platio neke greške iz prvog poluvremena, neoprezno je napravljen penal, pa dobijen zatim crveni karton i sve je to umela da kazni Vojvodina i pobedi u Subotici 4:0 (2:0) u 11. kolu Mozzart bet Superlige.

Prvo je u 4. minutu Kajki napravio bespotrebno penal nad Deleom, a isti igrač je uspešno izveo penal.

Subotičani su imali neke prilike da izjednače, a kad je meč ušao u mirniju fazu Vladimir Prijovič je neoprezno startovao nad Kokanovićem, pa je zaradio isključenje već u 24. minutu.

Brojčanu prednost su gosti krunisali drugim golom preko sjajnog Serija Zadija. Odličan prodor i perfektan udarac u dalji ugao za mirnu igru u nastavku.

Novosađanin su nastavili da napadaju u nastavku želeći što ubedljiviji trijumf, pa je Zadi driugom golom u 59. minutu rešio sve dileme oko pobednika.

Mladi Kokanović je samo stavio tačku nna trijumf.