Drkušić izašao zbog topovskog udara: Deblji kraj osetio i Mitar Mrkela

01.09.2024 22:20
Vanja Drkušić je odigrao prvo poluvreme u Gornjem Milanovcu MN Press
Vanja Drkušić je odigrao prvo poluvreme u Gornjem Milanovcu

Fudbaler Crvene zvezde Vanja Drkušić zamenjen je večeras na poluvremenu pošto su ga bakljama gađali navijači Radničkog iz Kragujevca, dok je povredu od topovskog udara zadobio sportski direktor kluba iz Beograda Mitar Mrkela. Navijači Radničkog su počeli da ubacuju petarde i topovske udare u 45. minutu.

Jedna petarda je eksplodirala blizu Zvezdinog fudbalera. Drkušiću je posle incidenta bilo loše i zato je zamenjen, saopštila je Zvezda. Slovenački fudbaler je večeras debitovao za Zvezdu.

Povredu na listu noge je zadobio sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela posle bačenog topovskog udara u ložu u kojoj je sedela uprava kluba iz Beograda.

Pomoćni trener Zvezde Nebojša Milošević ima ranu na stomaku od bačenog topovskog udara. Zvezda je večeras pobedila Radnički rezultatom 1:0. Podsećamo, pobednički pogodak je u 85. minutu utakmice postigao Mirko Ivanić šutem sa ivice kaznenog prostora.

Pre toga je Matija Gluščević zaradio kontroverzni crveni karton, zbog čega je Zvezda dodala gas i konačno slavila na meču sedmog kola Mozzart bet Superlige Srbije.