Ne pomaže ni promena trenera: TSC izgubio u Bačkoj Topoli od Mladosti

01.09.2024 20:56
Fudbaleri Mladosti iz Lučana proslavljaju gol MN Press
Fudbaleri Mladosti iz Lučana proslavljaju gol

Posle žreba za UEFA Ligu konferencija, predsednik TSC Janoš Žemberi rekao je za našu televiziju da je klub uložio velika sredstva i da ekipa iz Bačke Topole nikada nije imala bolje igrače. Nisu bili zadovoljini rezultatima prethodnog trenera, a ni novi nije počeo kako se očekivalo.

Jovan Damjanović debitovao je na klupi TSC porazom u Bačkoj Topoli od Mladosti iz Lučana 1:2 (1:2) u 7. kolu Superlige Srbije. Rezultat kome se malo ko nadao, a najmanje uprava ekipe koja će nas uz Crvenu zvezde ove jeseni i zime predstavljati u Evropi.

TSC posle šest kola ima dve pobede, jedan nerešen ishod i čak tri poraza. Mladost, sa druge strane, igra odlično i trenutno je na deobi drugog mesta sa 13 bodova, sa tri vezane pobede. Strelci za goste bili su Aleksandar Pejović u 12. i Jovan Ćirić u 41. minutu, dok je jedini pogodak za TSC postigao Ifet Đakovac u sedmom.

Domaćin je imao sjajnu šansu da izjednači u 55. minutu, ali nije iskoristio penal, a prekršaj je skrivio Dušan Cvetinović, koji je morao da napusti teren, pa je Mladost skoro 40 minuta igrala sa igračem manje.