(KRAJ) Partizan - Vojvodina (0:0): Crno-beli prokockali bodove!

01.09.2024 22:16
Fudbaleri Vojvodine i Partizana MN Press
Fudbaleri Vojvodine i Partizana

Fudbaleri Partizana ugostiće Vojvodinu na svom stadionu u okviru sedmog kola Mozzart bet Superlige Srbije od 21.05 časova (Arena 1 Premium). Crno-beli su završili sa svim evropskim obavezama porazom od Genka, i sada se potpuno posvećuju domaćem prvenstvu.

Vojvodina je nedavno smenila svog stratega, Božidara Bandovića, a na njegovom mestu će večeras sedeti Nemanja Krtolica, kome će ovo biti debi. Što se tiče promena u Partizanu, Aleksandar Stanojević je najavio da nas u predstojećem periodu očekuje mnoštvo, ali je za sada jedina odlazak kapitena Svetozara Markovića u Viktoriju Plzenj.

Sve mečeve domaćeg šampionata možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.

Partizan - Vojvodina (0:0)

Stadion: Partizana u Humskoj

Sudija: Miloš Milanović

Partizan (4-2-3-1): A. Jovanović – Jurčević, Filipović, Mujakić, Đurđević – Kovač (od 46. Natho), Arijaga – Kalulu (od 46. Severina), Zahid (od 88. Šćekić), Zubairu (od 46. Zubairu) – Đ. Jovanović (od 74. Nikolić)
Vojvodina (4-2-3-1): Rosić – Butean, Korać, Crnomarković, Baros – Poletanović (od 84. Medojević), Petrović, Savićević – Zadi Seri (od 90+3 Nikolić), Savićević (od 77. Jusuf), Radulović (od 84. Radulović) – Veličković

(UŽIVO) Partizan - Vojvodina

01.09.2024. 23:03

Kraj utakmice!

Drugi remi Partizana u nizu!

01.09.2024. 22:57

90+1. minut - Opet Severina!

Šta je sve promašio ovaj igrač crno-beli... Uspeo je da se ubaci u kazneni prostor i zahvati loptu iz prve. Ona je savladala Rosića, i kotrljala se ka golu, samo da bi završila pored istog...

01.09.2024. 22:50

84. minut- I Jovanović je čovek...

Korner je imala Vojvodina, a do sada perfektni Aleksandar Jovanović, je pogrešno procenio let lopte i bacio se u prazno. Srećom, udarac glavom je otišao pored okvira prazne mreže.

01.09.2024. 22:46

80. minut - Rosić ponovo osujetio Severinu!

Posle ovog meča ćemo gledati i rezultat u mini duelu golmana Rosića i Ksandera Severine. Sada je Partizanovo krilo silovito šutiralo, kada se uvuklo sa desne strane u sredinu, ali je kao pobednik izašao čuvar mreže Novosađana.

01.09.2024. 22:42

75. minut - Natho preti

Imao je slobodni udarac Izraelac par metara od kornera. Ipak, uspeo je zavrnuti loptu, koju je u šesnestercu dohvatio Nikolić (zamenio Jovanovića u 74. minutu). Ovaj ju je prebacio pored gola, što je velika šteta, s obzirom da je sve izvedeno velelepnom lukavošću.

01.09.2024. 22:31

65. minut - Savićević pokušava

Dobra pozicija za fudbalera Vojvodine nije urodila jednako kvalitetnim udarcem. Imao je dobar pogled ka golu Savićević, ali je zbog odskoka, loptu poslao preko gola.

01.09.2024. 22:25

59. minut - Igra se rasplamsala na obe strane

Konačno gledamo ujednačen, i ono najvažnije, uzbudljiv fudbal. Ovaj put je Seri ozbiljno zapretio udarcem iz daljine, i prava je sreća kako lopta nije završila u golu. Na drugoj strani su opet kombinovali Bibras Natho i Ksander Severina, ali je Rosić bio na mestu. Još samo fale golovi...

01.09.2024. 22:18

53. minut - Severina maši stopostotnu priliku

Dobio je Vukašinović sa Severinom ono što je hteo - izgleda da je napadač Partizana ustao na pravu nogu danas i rešio da pokaže zašto može biti čovek koji menja mečeve. Natho ga je sjajnom loptom u prostor proigrao po desnoj strani, a ovaj izašao sam pred Rosića koji je sjajno intervenisao. Ovo je pravi okršaj golmana!

Mora se i istaći uticaj Natha na igru Partizana. Otkada je ušao, nešto se konačno dešava. Jedino je pitanje koliko će snage imati za ovaj energični ritam.

01.09.2024. 22:14

49. minut - Preti Jovanović!

Dobio je dobar centaršut napadač Partizana od svežeg Bibarsa Natha, ali nije uspeo da je lepo zahvati. Ipak, vidi se instantno uticcaj na igru kreativnog Izraelca.

01.09.2024. 22:10

Tri promene u crno-belom

Morao je Partizan da menja, i to se desilo. Umesto letargičnog Zubairua i izgubljenog Kalulua ulaze Trifunović, odnosno Severina. Ono najvažnije za kraj - da donese kreativnost ućiće Natho umesto Stefana Kovača koji ima žuti karton i rizikuje crveni.

01.09.2024. 22:11

Nastavlja se utakmica

Lopta je za Vojvođane!

01.09.2024. 21:54

Kraj prvog dela utakmice!

To bi bilo sve od prvog dela utakmice. Vojvodina je bila bolji rival i imala čak četiri solidne šanse uz 11 šuteva! Partizan, nasuprot njoj, imao je tek jedan ukupnu, i to je bila ona polušansa Gajasa Zahida. Ne piše se dobro crno-belima ni u domaćem prvenstvu ako ovako budu igrali...

01.09.2024. 21:50

43. minut - Jovanović opet briljira

Kao što je to istakao komentator naše televizije u prenosu na kanalu Arena 1 Premium, ono što je Seri sada uradio podsetilo je na potez Sejdube Sume na meču Partizana i Mančester junajteda. Zalomio je svog čuvara napadač Vođe, šutirao, ali kao i kada su na terenu bili "đavoli", a ne "lale", golman je izašao kao pobednik.

01.09.2024. 21:47

40. minut - Radulović pokušava

Posle dugačkog zatišija, videli smo jedan solidan udarac Radulovića, koji je Jovanović ipak lako ukrotio. Brzi tempo iz uvoda je skoro potpuno zgasnuo.

01.09.2024. 21:37

30. minut - Uzbuđenja otišla na pauzu

Izgledalo je  u uvodnih 15 minuta da ćemo videti do kraja prvog dela najmanje dva gola (možda u mreži Partizana), ali je pritisak Vojvodine značajno opao. Takođe, ni crno-beli ne pronalaze put do gola - nekako kao da im je igra previše iseckana i nepovezana.

01.09.2024. 21:27

20. minut - Evo i Partizana

Do 20. minuta je trebalo domaćinu da zapreti. Sjajno su kombinovali Zahid i Jovanović, ali je previše igrača bilo oko Norvežanina, tako da ovaj nije uspeo da bolje uputi udarac posle akcije na petoparcu.

01.09.2024. 21:22

16. minut - Savićević preti!

Vojvodina je mnogo opasniji rival na ovom meču, kao da su Novosađani domaćini... Sada je Vukan Savićević imao ozbiljnu priliku, skoro iz peterca, ali se obrukao i promašio čitav gol.

01.09.2024. 21:18

12. minut - Već tri žuta kartona!

Pokazao je arbitar Miloš Milanović da neće nikome gledati kroz prste. Već u prvom minutu je Korać dobio žuti karton, da bi potom i Kovač i Đurđević iz Partizana zaradili javne opomene u trećem, odnosno desetom minutu.

01.09.2024. 21:16

9. minut - Jovanović...

Nećemo pevati hvalospeve, već samo objasniti da već sada ima tri odbrane. Sprečio je Radulovića da praktično postigne gol iz stopostone šanse, a potom je i odbranio šut jednog od igrača Vojvodine iz prilično opasnog odbitka.

01.09.2024. 21:07