Novi trijumf za OFK Beograd: Cvetković pogodio za pobedu "romantičara"

29.07.2024 21:52
Fudbaleri OFK Beograda su upisali drugu pobedu u Superligi Srbije OFK Beograd
Fudbaleri OFK Beograda su upisali drugu pobedu u Superligi Srbije

Fudbaleri OFK Beograda su savladali Tekstilac iz Odžaka 1:0 (1:0) u drugom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije i tako uz Partizan ostali jedina ekipa sa maksimalnim učinkon nakon dva odigrana meča.

Klub sa Karaburme je već u petom minutu stigao do vođstva zahvaljujući Alekse Cvetkovića. Vezni igrač domaće ekipe se dobro snašao u kaznenom prostoru protivnka i na kraju smestio loptu u mrežu za rano vođstvo OFK Beograda.

Delovalo je da je ekipa Sime Krunića bila bliža drugom golu nego gosti prvom. Ipak, do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata.

Tekstilac je nešto bolje zaigrao u drugih 45 minuta. Preuzeo je inicijativu, ali im to nije previše pomoglo jer su "romatičari" zatvorili sve prilaze golu Balše Popovića.

Do kraja utakmice su uglavnom gosti iz Odžaka pretili, ali kako nisu uspeli da da zatresu mrežu, OFK beograd je upisao drugu pobedu u Superligi Srbije.

Mozzart Bet Superliga Srbije, drugo kolo.

Crvena zvezda - Mladost 2:2 (0:2)