Vulić i Petrović doneli remi TSC-u protiv Klagenfurta

10.07.2024 21:55
Fudbaleri TSC-a došli su do remija u finišu meča MN Press
Fudbaleri TSC-a došli su do remija u finišu meča

Fudbaleri TSC-a, odigrali su nerešeno 2:2 sa Klagenfurtom u Austriji. Gubio je tim iz Bačke Topole sve do 86. minuta, a onda je usledio preokret.

Prvo je Vulić postigao gol i smanjio na 2:1, a kada su svi očekivali kraj Petrović je u 89. minutu doneo remi svom timu.
Mučio se tim iz Bačke Topole, pa je već u 30. minutu Cvetko sa bele tačke doneo prednost Klagenfurtu.

Nije bilo prilika u do kraja prvog poluvremena, a novi trener Dean Kalafurić, uveo je u nastavku meča već proverene snage.
Banjac i Popović su bili u prilikama, međutim nije to bilo dovoljno da se savlada golman Špari.

Ipak, inicijativa se isplatila u finišu utakmice. Nemanja Petrović je centrirao sa leve strane, a Vulić je pogodio mrežu Klagenfurta - 2:1.

Na kraju asistent Petrović je doneo izjednačenje u 89. minutu, istina lopta se na putu do gola odbila od jednog igrača domaćih i završila u mreži za 2:2.

TSC je igrao u sastavu: Simić, Đorđević, Popović, Stevanović, Šoš, Jovanović, Gordić, Pejić, Banjac, Milosavić, Stanić. Igrali su još: Đakovac, Pantović, Petrović, Radin, Vlalukin, Ćirković, Krstić, Vulić, Capan.