
pre 6 minuta 19: 33
Klivlend - Majami: Vreme je za potvrde!
Tim Kavalirsa je ove sezone, u praktično istom ruhu, izgledao potpuno drugačije pod palicom Kenija Etkinsona, ali sada je vreme da napredak potvrde i tamo gde je najbitnije.
Novo fudbalsko čudo gradiće se uskoro u Italiji. Milan i Inter, predali su gradskoj upravi projekat izvodljivosti, detaljno opisujući smernice za kupovinu stadiona "San Siro" i okolnog područja.
Ovaj potez označava važan korak u dugotrajnom procesu obnove legendarnog stadiona, pišu italijanski mediji. Gradonačelnik Milana, Đuzepe Sala, izjavio je da očekuje dostavu ponude i ekonomskog plana od klubova:
"Zakon nam nalaže da moramo da sprovedemo javni konkurs, ali je jasno da će on biti usmeren na područje namenjeno fudbalu. Nakon toga mogu da počnu privatni pregovori", rekao je gradonačelnik Milana.
Novi stadion će imati kapacitet od oko 71.500 mesta, uključujući 13.000 VIP i korporativnih sedišta. Investicija će premašiti milijardu evra.
Izgradnja bi trebalo da počne 2027, a da se završi 2030. godine. Novi objekat će biti izgrađen na mestu sadašnjih parkinga iza zapadnog sektora.
Na "San Siru" se neće ništa dešavati do Zimskih olimpijskih igara 2026, kada će se održati svečano otvaranje.
Klubvi će izgraditi novi stadion, ali legendarni neće rušiti, već će ga obnoviti u godinama koje dolaze.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
Kada su FIFA i organizatori objavili da će Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. godine prvi put biti održano u tri zemlje - Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku - to je predstavljeno kao trijumf regionalne saradnje i globalne vizije.
02.03.2025 22: 50
Strahinja Pavlović dobio je crveni karton u 67. minutu, dok je Luka Jović na teren ušao šest minuta pre kraja meča.
23.02.2025 13: 41
Na konferenciji za novinare posle utakmice trener "rosonera" pričao je o dvojici srpskih reprezentativaca i to u superlativu.
22.02.2025 19: 53
Golman reprezentacije Srbije u 31. minutu odbranio je penal koji je izveo Kristijan Pulišić.
16.02.2025 22: 39
Srpski as Dušan Vlahović ostao je na klupi za rezerve u derbiju dok je šansu od prvog minuta dobio očekivano Kolo Muani
YouTube
pre 55min
YouTube
pre 20h
pre 19 minuta 19: 20
Lider Premijer posle današnje pobede u gostima sasvim blizu još jednog naslova prvaka Engleske.
pre 2 sata 17: 12
Baš kao što Superliga Srbije ima pauzu za vreme Uskrsa, to je običaj i u Seriji A za ovaj praznik, ali ne i ove godine.
pre 2 sata 16: 54
"Crveni đavoli" još jednom poraženi u Premijer ligi, vicešampion lako sa putnikom u Čempionšip.
pre 3 sata 16: 15
Katalonski klub oglasio se o težini povrede svog vrsnog golgetera.
Ostavite komentar