Notingem Forest odbranio domaći teren: Kristal Palas još bez pobede u prvenstvu ROSA

21.10.2024 23:09
Igrači Notingem Foresta i Kristal Palasa vodili su veliku borbu Tanjug/Bradley Collyer/PA via AP
Igrači Notingem Foresta i Kristal Palasa vodili su veliku borbu

Fudbaleri Notingem Foresta i Kristal Palasa zaključilči su osmo kolo Premijer lige, pošto je prvi tim odneo dva tri boda, prava na domačem terenu, a gostujući nastavio da čeka trijumf u aktuelnom prvenstvu Engleske - 1:0.

Od prvog minuta u domaćoj ekipi igrao je srpski reprezentativac Nikola Milenković, koji je odlično odradio posao i nije dozvilio da se zatrese mreža domaćeg tima.

Meč je prelomio Kris Vud golom u 65. minutu utakmice. Do kraja meča Notingem je čuvao vođstvo, istina Kristal Palas i nije imao neke šanse da ozbiljnije ugrozi gol  Selse.

U narednom kolu Notingem Forest igra protiv Lestera, dok će Kristal Palas dočekati Totnehem.