Rezervista Rena izvukao bod u Brestu

19.10.2024 20:00
Fudbaleri Bresta i Rena Profimedia
Fudbaleri Bresta i Rena

Fudbaleri Bresta su, na domaćem terenu, remizirali sa Renom 1:1 (0:0) u osmom kolu Lige 1. Heroj utakmice za goste je bio rezervista Žota koji je golom u 84. minutu ukrao dva boda novajliji u Ligi šampiona

Prvo poluvreme na stadionu "Francis Le Ble" nije donelo nikakvo uzbuđenje. Udarac Pjera Lisa-Melua je pogodio ruku igrača Rena, sudija je pokazao na belu tačku odakle je Roman Del Kastiljo u 54. minutu doneo prednost domaćinu.

#VMS_Highlightscm2gg8y0g0000356t1fiqdgxu{width:100%;display:flex;align-items: center;justify-content: center;}@media (max-width: 760px) {#VMS_Highlightscm2gg8y0g0000356t1fiqdgxu> div{width:calc(95vw - 30px) !important;height: calc((95vw - 30px) * 9 / 16) !important;}}

Ren je u nastavku jurio gol, a molbe im je uslišio "džoker" sa klupe Žota, koji je u 86. poravnao rezultat, pa su na kraju gosti bili srećniji konačnim ishodom.

#VMS_Highlightscm2gg9smw0001356tcjdj0d3n{width:100%;display:flex;align-items: center;justify-content: center;}@media (max-width: 760px) {#VMS_Highlightscm2gg9smw0001356tcjdj0d3n> div{width:calc(95vw - 30px) !important;height: calc((95vw - 30px) * 9 / 16) !important;}}

Ovaj rezultat nije prava motivacija za igrače Bresta koje u sredu čeka težak zadatak u Ligi šampiona kada dočekaju šampione Nemačke Bajer Leverkuzen.