Liga 1

Strazbur zabio tri gola Petroviću: Rems uzeo bod Parižanima, Lans igrao nerešeno sa Renom

21.09.2024 23:18
Fudbaleri Pari sen Žermena Tanjug/AP Photo/Lewis Joly
Fudbaleri Pari sen Žermena

Završen je današnji program 5. kola Lige 1, a tri meča francuskog prvenstva, koje ste imali prilike da gledate na kanalima TV Arene sport, okončana su nerešenim rezultatima.

Lil je remizirao kod kuće sa Strazburom, u meču u kojem je naš Đorđe Petrović primio tri gola kao čuvar mreže domaćeg tima - 3:3 (2:2).

Ren je na svom terenu odigrao 1:1 protiv Lansa, koji je do boda došao u dubokoj nadoknadi golom Nzole, nakon što je prethodno Kalimuendo doveo domaću ekipu u vođstvo iz penala sredinom poluvremena.

Poput Rena, Rems je takođe priredio iznenađenje, budući da je pred svojim navijačima "oteo" bodove velikom Pari sen Žermenu. Ako se uopšte može taj izraz upotrebiti, pošto je do 68. minuta imao aktivan rezultat golom Nakamure.

Međutim, gosti su sredinom drugog poluvremena stigli do izjednačenja, a, ispostaviće se konačnih 1:1 postavio je Dembele.

Bilo je to ujedno sve što ste mogli da gledate od Lige 1 na našim kanalima danas, a nastavak ove runde i bogat program sa francuskih terena možete pratiti sutra u popodnevnom terminu, već od 15.00 časova.