Pao i Valjadolid: Majorka nastavila odličnu formu

27.09.2024 22:59
Fudbaleri Majorke slave Profimedia
Fudbaleri Majorke slave

Fudbaleri Majorke savladali su Real Valjadolid rezultatom 2:1 (0:0) na gostujućem terenu u okviru osmog kola španske La Lige. Ovom pobedom, tim Hagoba Arasatea nastavio je sa solidnom formom koju pokazuje otpočetka sezone, a ovo im je bila treća pobeda u nizu. Zanimljivo će biti za videti koliko će se ostrvski klub održati na mestima koja vode u Evropu.

Strelci za goste bili su Kajl Larin u 59. minutu utakmice, a vođstvo je duplirao Valeri Fernandez u 83. minutu. Poraz je uspeo da ublaži Ivan Sančes u četvrtom minutu nadoknade, ali to nije bilo dovoljno da se započne neočekivani preokret.

Majorka se sada nalazi na četvrtom mestu u La Ligi sa čak 14 bodova, i naredni meč igra protiv Espanjola, dok Valjadolid zauzima 18 . poziciju i sada se nalazi u opasnoj zoni sa pet poena kraj svog imena.

Sve mečeve španskog prvenstva možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.