Dva gola Lo Selsa dovoljna za pobedu Betisa protiv Hetafea

18.09.2024 21:30
Fudbaleri Real Betisa Profimedia
Fudbaleri Real Betisa

Fudbaleri Real Betisa pobedili su Hetafe 2:1 (0:0) u zaostaloj utakmici trećeg kola španske La Lige.

Nakon dosadnog prvog poluvremena navijači su bili razočarani, ali su im se domaći fudbaleri iskupili u nastavku.

Igrao se 61. minut kada je rukom igrao Luis Milja, sudija Huan Santana pokazao je na belu tačku, a penal je realizovao Đovani Lo Selso.

Isti igrač bio je u centru pažnje i u 74. minutu. Lo Selso je ovoga puta nakon ostavljene lopte Marka Roke uputio prodoran udarac ka golu Davida Sorije koji nije imao nikakvu šansu da ga zaustavi.

Činilo se da će Betis mirno privesti utakmicu kraju, ali to nije bio slučaj, pošto je u nadoknadi vremena Mauro Arambari bio najviši u skoku i glavom smanjio na 2:1, ali Hetafeu je ponestalo vremena za neki bolji rezultat.