La Liga: Remi Valensije i Viljareala, Majorka slavila u gostima protiv Leganesa

31.08.2024 23:56
Fudbaleri Valensije Profimedia
Fudbaleri Valensije

Fudbaleri Valensije i Viljareala remizirali su 1:1 (1:1) u četvrtom kolu španske La Lige.

"Slepi miševi" su tako došli do prvog boda u sezoni, ali su i dalje zakucani za dno tabele, dok je Viljareal treći sa osam bodova.

Valensija je povela u 24. minutu preko Uga Dura, ali je Viljareal izjednačio u nadoknadi prvog poluvremena, a strelac je bio Ajoze Perez.

Mogli su domaćini da dođu do sva tri bod, budući da je veznjak Viljareala Pape Gej zaradio drugi žuti karton na dvadesetak minuta do kraja utakmice. Valensija je napada, kreirala prilike, ali nije uspela da dođe do pobedonosnog pogotka.

U drugom meču večeri Majorka je u gostima pobedila Leganes - 0:1 (0:1).

Heroj Majorke je Dani Rodrigez koji se odlično snašao u 43. minutu, a njegova ekipa je u nastavku uspela da sačuva minimalnu prednost.

Za Leganes je svih 90 minuta odigrao Darko Brašanac, dok je Marko Dmitrović ostao na klupi.