• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Hokej
SVESTSKO PRVENSTVO: Sweden - Russia
16:15 h
05. maj 2017.
LIVE prenosi
  • 09:00
    AUSTRALIJSKA LIGA: Melbourne Victory - Brisbane Roar
  • 12:30
    RETAbet Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
  • 12:30
    ITALIJANSKA LIGA: Roma - Lazio
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Palermo - Fiorentina
  • 15:00
    FRANCUSKA LIGA: Caen - Marseille
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Crotone - Milan
  • 15:00
    BELGIJSKA LIGA: Gent - Anderlecht
  • 16:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Napredak
  • 17:00
    FRANCUSKA LIGA: Dijon - Bordeaux
  • 17:00
    WRC Argentina: Live Stage 2
  • 17:15
    FIBA LIGA ŠAMPIONA: Za 3. mesto
  • 18:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Vojvodina
  • 18:30
    ENDESA LIGA: Real Madrid - Movistar Estudiantes
  • 18:30
    EHF LIGA ŠAMPIONA: Montpellier HB - Telekom Veszprem
  • 19:00
    HRVATSKA LIGA: Split - Slaven
  • 20:15
    FIBA LIGA ŠAMPIONA: Finale
  • 20:45
    ITALIJANSKA LIGA: Inter - Napoli
  • 21:00
    NHL: Playoff St. Louis - Nashville Game 2
  • 21:00
    FRANCUSKA LIGA: Nice - PSG
  • 22:55
    Arena sport NEWS
Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Vojvodina
18:00 h
30. apr 2017.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vesti
Izdvajamo
Nije to više "Old Firm": Seltik pregazio Rendžers!
Peti put ove sezone Seltik je "tukao" gradskog rivala Rendžers, ali nikada u istoriji ovog velikog derbija nije...
Zvezda silna u Železniku i sama na vrhu
Crveno-beli bez problema pobedili FMP i na čelu sa Brankom Lazićem i Markom Simonovićem ostali jedini tim sa perfektnim učinkom.
Božović: Teško zbog propagande, a onda i Vojvodine
Trener Crvene zvezde u najavi utakmice sa Novosađanima govorio o negativnoj atmosferi koja je stvorena u javnosti.
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Caba/Fara
0 - 0
Bake/Mekt
Dnjepro
37 - 33
Čerkaski
Stelmet ZG
55 - 53
Rosa Radom
Aseko Gdinja
43 - 48
Polfarma
Turov
45 - 53
Torun
Anvil
51 - 49
Trefl Sopot
Čarni Slupsk
59 - 38
Krosno
Kutno
43 - 48
Dabrova
Start Lublin
45 - 50
Sjarka Tarn.
Košalin
44 - 58
Šćećin
La Rošel
26 - 13
Monpelje
Espanjol W
0 - 1
S.Uelva W
Roma
1 - 1
Lacio
Poljska M19
3 - 0
Francuska M19
Mensahero
1 - 1
Albasete
Mursija
54 - 49
Saragosa
Bilbao
46 - 41
River Andora
Fuenlabrada
57 - 48
Gran Kanarija
Saski Bask.
60 - 33
Huventud
U.Madeira
2 - 0
Aves